Sedací soupravy a koberce

Extrakční čištění sedacích souprav je čištění sedaček a čalouněného nábytku mokrou cestou. Základním principem je čištění sedacích souprav pomocí proudu vody, vháněné speciálním vysavačem KÄRCHER pod tlakem do vláken sedačky společně se speciálním čistícím prostředkem určeným k čištění sedacích souprav. Vysoký sací výkon stroje vysává aplikovanou směs, která čistí sedačku zpět do zásobníku.

Tento typ čištění čištění sedacích souprav garantuje důkladné odstranění všech nečistot, prachu, zvířecích chlupů a roztočů. Proto tento typ čištění sedaček doporučujeme pro všechny alergiky. Extrakční čištění sedacích souprav je šetrné a ohleduplné ke struktuře vlákna sedačky, výrazně regeneruje a omlazuje vzhled sedací soupravy.

Doporučujeme vám tento typ hloubkového čištění koberců minimálně 2x ročně. Sami uvidíte kolik špíny a prachu se skrývá i na vizuálně čisté sedačce nebo čalouněné židle.

Vedle čištění sedaček a čalouněného nábytku si můžete tímto účinným způsobem vyčistit také matrace nebo koberce. Ceník čištění sedacích souprav naleznete v sekci ceník služeb.  


ČIŠTĚNÍ KŮŽE
Péče o kůži zahrnuje velmi šetrnou a precizní ruční práci. Kůže se čistí jemným kartáčkem a prvotřídním čistícím prostředkem nejvyšší světové kvality od značky Optimum. Následně se vyčištěná kůže ošetřuje impregnací stejné značky . Ta nezanechává nevhodný mastný a kluzký film, který způsobuje nepřirozený lesk a pak funguje spíše jako magnet na nečistoty. Místo toho opět sází na syntetické polymery z vlastního vývoje. Má schopnost penetrovat a navazovat se k ošetřovaným povrchům a udržuje kůži vláčnou a chrání všechny povrchy před poškozením a rychlým znečištěním. Výsledkem je přirozený sametový vzhled a zcela suchý povrch. Tímto způsobem čistíme kožené sedací soupravy a kožené interiéry vozidel. Zde zaručujeme perfektní výsledky!


Cena čištění kožené sedací soupravy je 200Kč/sedací místo. (sedací místo = sedák + opěrka šíře 80cm)


Alcantara
Alcantara je látka s největší odolností mezi všemi potahovými látkami. Alcantara je je složena ze 68% polyesteru a 32 % polyuretanu v podobě ultratenkého mikrovlákna, 20 x tenčího, než lidský vlas, vyvinutého japonskými a italskými odborníky. Je využívána nejen v nábytkářském, ale i automobilovém a oděvním průmyslu. Alacantara působí svým vzhledem jako semišová kůže, ale s daleko jemnější strukturou a svými vlastnostmi kůži v mnoha vlastnostech předčí. V posledních letech je před kůží upřednostňována pro její skvělé vlatnosti.

Ojedinělými vlastnostmi Alcantary jsou:
• Měkkost
• Odolnost proti otěru
• Objemová stabilita
• Prodyšnost
• Konzistence
• Škálou barevných odstínů
• Barevnou stálostí 


VYČISTÍME ŠETRNĚ I TENTO MATERIÁL! Cena je stejná jako u běžného čalouněného nábytku.