Čištění interiérů aut

Čištění interiérů vozidel – čistící programy


Program TEP

Mokré extrakční vyčištění (tepování) všech sedadel
Časová náročnost cca 2 hodiny, cena 600Kč
 

Program ÚKLID

Vyluxování celého vozu včetně kufru + tepování všech sedadel + tepování podlahy + vyčištění 1 sady vkládaných koberečků + ošetření plastů + otření rámů dveří a prahů + vyčištění výplní dveří + umytí oken zevnitř + vyleštění vnitřních zrcátek + provonění interiéru
Časová náročnost cca 4 hodiny, cena 1000Kč
 

Program DETAIL

Obsahuje program  ÚKLID + čištění stropnice + tepování kufru + čištění pantů + detailing palubky
Časová náročnost  5 - 8hodin, cena 1500Kč
 

Samostatné služby a příplatky:
  • Ruční čištění a ošetření kožených sedadel od 150Kč/ks
  • Tepování textilních sedadel 150Kč/ks
  • Čištění stropnice 200 - 300Kč
  • Tepování kufru 200 - 300Kč
  • Čištění dveřních pantů 200Kč
  • Odstranění zvířecích chlupů 100 – 400Kč ( dle míry znečištění)
  • MPV, SUV + 20% ,
Nejsem plátce DPH.


Čištění interiérů a mobilní úklid vozidel

Mobilní úklid je zcela novou službou v naší nabídce. My přijedeme k  Vám na Vámi určené místo. Vaše auto vyčistíme bez potřeby s ním jakkoli hýbat nebo někam přejíždět. Nepotřebujeme ani klíče od vozu. Výhoda pro vás je, že nemusíte nikam jezdit a složitě řešit odvoz a dovoz vozu. Časová náročnost čištění je 2 – 4 hodiny u programů TEP a ÚKLID. Program DETAIL je časově náročnější, ale lze ho také provádět mobilně. Zákazník musí však počítat s časovým horizontem 5-8 hodin dle velikosti a stavu vozidla.

U vás doma nebo ve firmě potřebujeme pouze přístup k zásuvce 230V v dosahu 20m a prostor kolem vozu asi jeden metr. Případně přístup k tekoucí (teplé)vodě. Není to však nutností. Mobilní čištění je prováděno od března do listopadu. Nesmí být teplota pod nulou a vytrvale pršet nebo sněžit.

Pro zákazníky co nemají možnost zajistit výše zmíněné požadavky a bydlí například v bytě nebo parkují u frekventované silnice, kde není možné čištění provést, stále zůstává v nabídce čištění vozidel přímo u nás v dílně. Tato služba je také vhodná pro kompletní čištění vozidel silněji znečištěných, kdy se předpokládá delší časová náročnost.